Regulamin Globetrotter Hostel

Pragniemy zapewnić naszym Klientom nie tylko tanie noclegi w samym centrum Warszawy, ale także komfortowe warunki i kameralną atmosferę. Z myślą o Waszej wygodzie i bezpieczeństwie przygotowaliśmy regulamin Globetrotter Hostel, w którym zawarte są szczegółowe zalecenia dotyczące warunków pobytu. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z nim, a w trakcie pobytu o stosowanie się do jego zasad.


1.Doba hostelowa trwa od 14:00 do 11:00. Recepcja czynna jest od godziny 9:00 do 23:00

 

2. Goście są zobowiązani do używania pościeli, którą hostel zapewnia bezpłatnie. Za nie używanie pościeli grozi kara w wysokości 20 zł. Zabrania się używania śpiworów. Łóżko w pokoju przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla jednej osoby.

 

3. Hostel dysponuje zapleczem gastronomicznym (kuchnia samoobsługowa). Gość jest zobowiązany do segregowania śmieci, zmywania po sobie naczyń i pozostawienia porządku w kuchni.

 

4. Na terenie hostelu obowiązuje absolutny zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz spożywania środków narkotyzujących i/lub substancji psychotropowych. Zakaz palenia obowiązuje na terenie budynku i przed wejściem do klatki. W przypadku potwierdzonych podejrzeń, iż dana osoba pali/paliła w pomieszczeniach hostelowych, zostaje ona obciążona karą grzywny wysokości 100 zł. W przypadku odmowy uregulowania należności, recepcjonista i/lub manager mają prawo poprosić o opuszczenie hostelu bez zwrotu pieniędzy.

5. Cisza nocna w hostelu obowiązuje w godzinach od 22:00 do 7:00. Po godzinie 22.00 należy przestrzegać ciszy nocnej zarówno na terenie hostelu jak i w całym budynku oraz w jego bezpośredniej okolicy.

6. Podczas pobytu w hostelu Goście są zobowiązani do przestrzegania zasad porządku publicznego i współżycia sąsiedzkiego na terenie całego budynku oraz jego sąsiedztwa.

7. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach. Wszystkie rzeczy wartościowe można trzymać w zamykanych szafkach.

8. Nie kwaterujemy wieczorów kawalerskich, grup kibiców i związkowców.

9. Goście ponoszą pełną finansową odpowiedzialność za zniszczenie mienia hostelu.

10. Zabronione jest wprowadzanie zwierząt na teren hostelu.

11. Gość może zostać poproszony o opuszczenie hostelu, bez możliwości zwrotu równowartości ceny noclegu, w przypadku nieodpowiedniego zachowania, naruszającego porządek hostelu, godność innych osób i/lub ich dobra osobiste. W przypadku agresywnego zachowania Gościa i odmowy opuszczenia hostelu, Recepcja jest upoważniona do wezwania funkcjonariuszy: Policji/Straży Miejskiej/funkcjonariuszy ochrony.

12. W celu skrócenia, lub anulowania noclegu należy zgłosić taką potrzebę recepcji nie później, niż 48 godzin przed rozpoczęciem doby hostelowej, którą chce się odwołać, lub anulować. W przypadku nie dotrzymania tego terminu, Gość nie może ubiegać się o zwrot pieniędzy. Pieniądze są zwracane w ciągu 5 dni roboczych. Przy rezerwacjach powyżej 250 zł obowiązuje 30% bezzwrotna zaliczka. W przypadku rezerwacji noclegu przez portale rezerwacyjne mogą obowiązywać inne warunki.


13. We wszelkich sprawach nieujętych w regulaminie, a dotyczących funkcjonowania hostelu, zapewniania porządku, ochrony mienia oraz przestrzegania zasad kultury, Goście hostelu są zobowiązani do stosowania się do zaleceń recepcjonisty i/lub managera.