Pokoje i ceny

Globetrotter Hostel znajduje się przy Al. Wyzwolenia, która mimo swojego centralnego położenia jest cichą i zieloną aleją. Okna wychodzą na północ oraz południe i z obu stron oddziela je od ulicy pas zieleni. Wszystkie pokoje znajdują się na drugim piętrze co w połączeniu z okoliczną zielenią daje przyjemny widok. Poniższe ceny są cenami za jedną noc pobytu.

Cena: 129 zł-170 zł za pokój

Przestronny pokój z oknami na południową stronę co w połączeniu z oknem balkonowym daje dużo światła. Na podłodze znajduje się parkiet drewniany a ściany były niedawno malowane.
Pokój wyposażony jest w jedno podwójne lub dwa pojedyncze łóżka, dwie szafki i lampki nocne, stół, krzesła oraz szafę z lustrem. Istnieje możliwość zrobienia dostawki w postaci materaca w cenie 30 zł za dobę. Łazienka jest wspólna jedynie z drugim pokojem dwuosobowym. Pokój posiada dogodny dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem.

Cena: 119 zł -170 zł za pokój

Pokój z oknami na północną stronę i zielone podwórze co ułatwia spokojny sen . Pokój wyposażony jest w jedno podwójne lub dwa pojedyncze łóżka, dwie szafki i lampki nocne oraz szafę z lustrem.

Na podłodze znajduje się parkiet drewniany a ściany były niedawno malowane. Łazienka jest wspólna jedynie z drugim pokojem dwuosobowym. Pokój posiada dogodny dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem.

Cena: 230 zł - 320 zł za noc

Lokal posiada dwie sypialnie z czterema pojedynczymi łóżkami, które można łączyć tworząc dwa podwójne łóżka. Istniej możliwość dostawienia materaca w większym pokoju za dodatkową opłatą. W apartamencie o powierzchni 47 m2 jest łazienka z prysznicem jak również w pełni wyposażona kuchnia umożliwiająca samodzielne przygotowywanie posiłków. Świeża pościel, ręczniki jak również kawa i herbata wliczona w cenę. Lokal posiada niezależny dostęp i w całości objęty jest siecią WiFi.

Cena: 35 zł - 55 zł za łóżko

Przestronny pokój z dużym oknem na południe i widokiem na pas zieleni odgradzający budynek od spokojnej Alei Wyzwolenia.

Pomieszczenie wyposażone jest w szerokie drewniane łóżka wraz z lampkami nocnymi i wieloma gniazdami elektrycznymi. Poza tym na wyposażeniu pokoju jest stół, krzesła i zamykana szafka.

W cenę noclegu wliczona jest świeża pościel i ręczniki.

Cena: 35 zł - 55 zł za łóżko

Pokój z oknami na północ i zielone podwórze co gwarantuje spokojny sen. Łóżka wyposażone są w lampki nocne a na podłodze znajdują się nowe panele co ułatwia codzienne sprzątanie.

Oprócz darmowej pościeli i ręczników na recepcji można pożyczyć suszarkę do włosów i żelazko wraz z deską do prasowania. W pokoju znajduje się lustro oraz stół i krzesła.

Istniej możliwość wynajęcia całego pokoju na wyłączność.

Cena: 40 zł - 60 zł za łóżko

Ten czteroosobowy pokój to propozycja zarówno dla osób podróżujących w pojedynkę jak i grupą.

Na wyposażeniu znajdują się długie 2-metrowe łóżka i dwie duże szafy. Poza tym dostępne są krzesła, stół i mały stolik oraz lustro. Na recepcji można wypożyczyć zarówno suszarkę do włosów jak również żelazko i deskę do prasowania